HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar zamanla kirlenir ve bu kir halının içlerine işler. Sürekli temizlik yapılsa bile bu kirlere kolay ulaşılamaz, çünkü kir zamanla halı diplerine hapsolur. Bu nedenle etkili halı temizliği için profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

Martem Halı Yıkama çalışanları olarak, bu alanda sizlere güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti en uygun şartlarla sunmayı amaç edindik.

Sizlerden teslim aldığımız halılarınızı modern makineler ve profesyonel temizlik ürünleri aracılığı ile özel yöntemler kullanarak temizliyoruz.

Halılarınızın modeline göre farklı yıkama işlemleri uyguluyor ve en hassas halılarınızı dahi güvenli halı yıkama programlarımızdan geçiriyoruz.

Halı yıkama işlemini teknolojik makineler yardımı ile yapıyoruz, hijyene verdiğimiz önem doğrultusunda; halılarınız kesinlikle diğer halılarla aynı ortama girmeden teker teker otomatik makinelerde temizliyoruz, bu aşamada profesyonel halı yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Yıkanan halıları zarar görmeyeceği, özel tasarlanmış, yüksek devirli rulo halı sıkma makinesinde sıkarak toz almayacağı kapalı ortamda kurutuyoruz.

Firma olarak alanımızdaki teknolojik yenilikleri takip ederek sizlere her zaman en üstün kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak en büyük hedefimizdir.

 

Günlük Servis Bölgelerimiz:

Nilüfer Üçevler Mahallesi - Nilüfer Yaylacık Mahallesi - Nilüfer Çalı Mahallesi - Nilüfer Özlüce Mahallesi - Nilüfer Ertuğrulkent - Nilüfer Altınşehir - Nilüfer Kayapa - Nilüfer Fethiye - Nilüfer Beşevler - Nilüfer İhsaniye - Nilüfer Ataevler - Nilüfer Cumhuriyet - Nilüfer Karaman - Nilüfer Esentepe

Yıldırım ve Osmangazi müşterilerimize gelen talepler doğrultusunda servis vermekteyiz.